Instruktorzy

Paweł Lech

Absolwent AWF Wrocław. Trener pływania. Starszy ratownik WOPR. Nauczyciel w SP 113.

Jacek Chomiak

Absolwent AWF Wrocław. Instruktor pływania. Ratownik WOPR. 15-letnia praktyka instruktorska w tym 3 lata w Australii. W okresie wakacyjnym szef ratowników na kąpielisku „Glinianki”


Krzysztof Kudłaty

Instruktor pływania. Ratownik WOPR. Płetwonurek CMAS. Członek klubu ZORBA.

Ania Olechnowicz

Absolwentka AWF Wrocław ze specjalizacją trenera pływania. Kiedyś wyczynowa zawodniczka, teraz trener, ratownik i nauczyciel wychowania fizycznego. W czasie wakacji wyjeżdża z młodzieżą na obozy sportowe i żeglarskie jako wychowawca i instruktor.


Monika Pajtasz

Absolwentka AWF Wrocław o specjalizacji wychowanie fizyczne z niepełnosprawnością intelektualną. Uprawnienia do pracy jako instruktor pływania uzyskała na studiach licencjackich na poznańskim AWF-ie. Instruktor snowboardu, animator czasu wolnego, opiekun kolonijny. Aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, rozpoczęła studia na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna.


Julian Rodzeński

Instruktor pływania z wieloletnim doświadczeniem. Instruktor dolnośląskiego WOPR, który w swojej karierze zawodowej wyszkolił wielu ratowników. Hobby – wszystkie sporty wodne :-)

Magdalena Staniszewska

Absolwentka AWF Wrocław. Master Trener i założycielka PRO H2O Professional Aqua Fitness School. Trener pływania. Instruktor Fitness, Trener Aqua oraz trener personalny. Certyfikowany instruktor AEA (Aquatic Exercise Association), członek EAA (European Aquatic Association). Przez wiele lat szkoleniowiec i prezenter w międzynarodowej szkole IFAA. Absolwentka wielu szkoleń z dziedziny fitness, dietetyki i suplementacji, uczestniczka wielu warsztatów i konwencji odbywających się zarówno w kraju jak i za granicą.

Aktualności

ZAPISY NA NOWY SEMESTR 2023

,
NAUKA PŁYWANIA DLA DZIECI I DOROSŁYCH - ZAPISY NA NOWY SEMESTR 2023 BASEN SP 113 Już dzisiaj możecie Państwo dokonywać zapisów na nowy kurs nauki pływania, który rozpocznie się 27 lutego 2023 r. Zgłoszenia można dokonywać osobiście w recepcji naszego basenu SP 113, drogą mailową oraz bezpośrednio przez formularz kontaktowy na naszej stronie https://www.plywam.com/basen-wroclaw-zapisy/ Czas trwania kursu: 27/02/2023 - 23/06/2023 Więcej informacji na temat dni i godzin znajdziecie Państwo na naszej stronie https://www.plywam.com/nauka-plywania/ ZAPRASZAMY!

ODRABIANIE ZAJĘĆ

ODRABIANIE ZALEGŁYCH ZAJĘĆ - Przypominamy, że zaległe zajęcia z bieżącego kursu można odrabiać do 11 lutego 2023

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE 2022

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE 2022 Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia. Odpoczynku od spraw codziennych a także wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Życzymy wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym.

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

PRZERWA ŚWIĄTECZNA W dniach 24/12/2022 - 01/01/2023 basen SP 113 będzie nieczynny. Od 02/01/2023 wszystkie zajęcia odbywać się będą zgodnie z grafikiem.