Pływanie Rekreacyjne/Klienci indywidualni

BASEN UZDRAWIA I JEST FORMĄ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ DLA WSZYSTKICH!

Każdy może skorzystać ze wstępu wolnego na basen. Jest to idealny sposób spędzania czasu wolnego, który przynosi wiele korzyści zarówno dla ciała jak i dla ducha.

Taka forma aktywności ruchowej sprzyja nie tylko pozbyciu się zbędnych kalorii, ale również poprawie kondycji fizycznej poprzez usprawnienie pracy układu krążeniowego, oddechowego i mięśniowego. Pływanie wpływa pozytywnie również na prawidłową sylwetkę poprzez kształtowanie mięśni posturalnych, które są odpowiedzialne za utrzymywanie prawidłowej pozycji ciała.

Pływanie rekreacyjne to nie tylko przyjemność – to fantastyczny sposób na regenerację sił, utrzymanie sprawności fizycznej, zapobieganie chorobom cywilizacyjnym i odstresowanie.

Istnieje możliwość zakupu biletów jednorazowych, karnetów miesięcznych oraz rocznych karnetów VIP

Na naszym basenie nie ma konieczności wcześniejszej rezerwacji.

Zadzwoń i zapytaj o więcej szczegółów

605 530 252

Cennik:

       Jednorazowe wejście:                   20,00  zł

Aktualności

ZAPISY NA NOWY SEMESTR 2023

,
NAUKA PŁYWANIA DLA DZIECI I DOROSŁYCH - ZAPISY NA NOWY SEMESTR 2023 BASEN SP 113 Już dzisiaj możecie Państwo dokonywać zapisów na nowy kurs nauki pływania, który rozpocznie się 27 lutego 2023 r. Zgłoszenia można dokonywać osobiście w recepcji naszego basenu SP 113, drogą mailową oraz bezpośrednio przez formularz kontaktowy na naszej stronie https://www.plywam.com/basen-wroclaw-zapisy/ Czas trwania kursu: 27/02/2023 - 23/06/2023 Więcej informacji na temat dni i godzin znajdziecie Państwo na naszej stronie https://www.plywam.com/nauka-plywania/ ZAPRASZAMY!

ODRABIANIE ZAJĘĆ

ODRABIANIE ZALEGŁYCH ZAJĘĆ - Przypominamy, że zaległe zajęcia z bieżącego kursu można odrabiać do 11 lutego 2023

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE 2022

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE 2022 Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia. Odpoczynku od spraw codziennych a także wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Życzymy wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym.

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

PRZERWA ŚWIĄTECZNA W dniach 24/12/2022 - 01/01/2023 basen SP 113 będzie nieczynny. Od 02/01/2023 wszystkie zajęcia odbywać się będą zgodnie z grafikiem.